Profile 2 (7.x-2.1) - en to uz translation catalogue (5 entries)

en: Edit
uz: E hoʻololi

en: Label
uz: Lepili

en: Timestamp
uz: Hoʻailona manawa

en: Log message
uz: ʻIkamu moʻomnaʻo

en: User account
uz: Ka mea hoʻohana
