Profile 2 (7.x-2.1) - en to kn translation catalogue (24 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: This action cannot be undone.
kn: ಈ ಕ್ರಿಯೆ ಶಾಶ್ವತ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Changes
kn: ಬದಲಾವಣೆಗಳು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: View
kn: ನೋಡು

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Added
kn: ಸೇರಿಸಲಾಗಿದ್ದು

en: Roles
kn: ಪಾತ್ರಗಳು

en: Load
kn: ಲೋಡ್

en: Profile
kn: ಪ್ರೊಫೈಲ್‌

en: Deleted
kn: ಅಳಿಸಲಾದ

en: Revert
kn: ಮರಳಿಸು

en: Revision
kn: ಪುನರಾವಲೋಕನ:

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ

en: Profiles
kn: ಪ್ರೊಫೈಲ್‌ಗಳು

en: Account
kn: ಖಾತೆ
