Profile 2 (7.x-2.1) - en to mn translation catalogue (22 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: delete
mn: устгах

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Edit
mn: Засварлах

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Weight
mn: Жин

en: Name
mn: Нэр

en: Save
mn: Хадгалах

en: View
mn: Харах

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Log message
mn: Журналын зурвас

en: Profile
mn: Хувийн тохиргоо

en: Deleted
mn: Устгагдсан

en: Revert
mn: Буцаах

en: revert
mn: буцаах

en: Date created
mn: Үүсгэсэн огноо

en: User account
mn: Хэрэглэгчийн хэсэг

en: Supports configurable user profiles.
mn: Хэрэглэгчийн мэдээллийг тохируулах боломжыг дэмждэг.

en: Multilingual - Internationalization
mn: Олон хэл - Олон хэлтэй болгох нь
