Profile 2 (7.x-2.1) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Edit
ps: سمون

en: Weight
ps: وزن

en: Name
ps: نوم

en: View
ps: ليد

en: User
ps: غړی

en: Revisions
ps: بياكتنې

en: Deleted
ps: ړنګ شو

en: Revision
ps: بياكتون
