Profile 2 (7.x-2.0) - en to se translation catalogue (14 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: delete
se: sihko

en: Delete
se: Sihko

en: Cancel
se: Hilggo

en: Edit
se: Rievdat

en: This action cannot be undone.
se: Dán it sáhte gáhtat

en: Name
se: Namma

en: Save
se: Vurke

en: View
se: Čájet

en: Teaser
se: Ingreassa

en: User
se: Geavaheaddji

en: Revisions
se: Versuvnnat

en: The changes have been saved.
se: Rievdadusat leat vurkejuvvon.

en: Account
se: konto
