Profile 2 Moderation (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Cancel
cy: Diddymu

en: This action cannot be undone.
cy: Ni ellir dad-wneud y weithred yma.

en: Field
cy: Maes

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Current
cy: Cyfredol

en: Empty
cy: Gwag

en: Apply
cy: Ceisio
