Profile 2 Moderation (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Field
fi: Kenttä

en: User
fi: Käyttäjä

en: Current
fi: Tämänhetkinen

en: Latest
fi: Viimeisin

en: Empty
fi: Tyhjä

en: Apply
fi: Käytä

en: Current revision
fi: Nykyinen versio

en: Difference
fi: Ero
