Profile 2 Moderation (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Cancel
he: ביטול

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Field
he: שדה

en: User
he: משתמש

en: Current
he: נוכחי

en: Latest
he: הכי חדש

en: Empty
he: ריק

en: Apply
he: החל
