Profile 2 Moderation (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Operations
ja: 操作

en: Cancel
ja: キャンセル

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: Field
ja: フィールド

en: User
ja: ユーザー

en: Current
ja: 現在

en: Latest
ja: 最終

en: Empty
ja: 空

en: Apply
ja: 適用

en: Delete revision
ja: リビジョンを削除

en: Current revision
ja: 現在のリビジョン
