Profile 2 Moderation (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: This action cannot be undone.
kn: ಈ ಕ್ರಿಯೆ ಶಾಶ್ವತ

en: Field
kn: ಕ್ಷೇತ್ರ

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Current
kn: ಪ್ರಸಕ್ತ ಖಂಡ

en: Empty
kn: ಖಾಲಿ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು
