Profile 2 Moderation (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Field
lt: Laukelis

en: User
lt: Narys

en: Current
lt: Dabartinis

en: Latest
lt: Data

en: Empty
lt: Tuščia

en: Apply
lt: Pritaikyti
