Profile 2 Moderation (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Operations
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Field
lv: Lauks

en: User
lv: Lietotājs

en: Current
lv: Pašreiz

en: Empty
lv: Tukšs

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Current revision
lv: Pašreizējā revīzija

en: Are you sure you want to delete the revision?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst revīziju?
