Profile 2 Moderation (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Field
ro: Câmp

en: User
ro: Utilizator

en: Current
ro: Actual

en: Empty
ro: Gol

en: Apply
ro: Aplică

en: Current revision
ro: Revizie actuală
