Profile 2 Moderation (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Operations
sk: Operácie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Field
sk: Pole

en: User
sk: Používateľ

en: Current
sk: Aktuálny

en: Latest
sk: Najnovšie

en: Empty
sk: Prázdne

en: Apply
sk: Použiť

en: Delete revision
sk: Zmazať revíziu

en: Current revision
sk: Aktuálna revízia
