Profile 2 Moderation (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Operations
vi: Thao tác

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: Field
vi: Trường

en: User
vi: Người dùng

en: Current
vi: Hiện thời

en: Latest
vi: Mới nhất

en: Empty
vi: Trống

en: Apply
vi: Áp dụng
