Profile 2 Moderation (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Operations
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Field
et: Väli

en: User
et: Kasutaja

en: Current
et: Praegune

en: Latest
et: Uued

en: Empty
et: Tühi

en: Apply
et: Rakenda

en: Current revision
et: Aktiivne redaktsioon

en: Difference
et: Erinevused
