Profile 2 Moderation (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Field
eu: Eremua

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Current
eu: Unekoa

en: Empty
eu: Hutsik

en: Apply
eu: Ezarri
