Profile 2 Moderation (7.x-1.1) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Operations
fr: Actions

en: Cancel
fr: Annuler

en: This action cannot be undone.
fr: Cette action est irréversible.

en: Field
fr: Champ

en: User
fr: Utilisateur

en: Current
fr: Actuel

en: Latest
fr: Les derniers

en: Empty
fr: Vide

en: Apply
fr: Appliquer

en: Delete revision
fr: Supprimer la révision

en: Current revision
fr: Version actuelle

en: Are you sure you want to delete the revision?
fr: Voulez-vous vraiment supprimer la version ?
