Profile 2 Moderation (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Field
hr: Polje

en: User
hr: Korisnik

en: Current
hr: Trenutno

en: Empty
hr: Prazno

en: Apply
hr: Primjeni
