Profile 2 Moderation (7.x-1.1) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Operations
id: Operasi

en: Cancel
id: Batal

en: This action cannot be undone.
id: Tindakan ini tidak bisa dikembalikan.

en: Field
id: Bidang

en: User
id: Pengguna

en: Current
id: Saat ini

en: Empty
id: Kosong

en: Apply
id: Terapkan

en: Current revision
id: Revisi saat ini

en: Are you sure you want to delete the revision?
id: Apakah Anda yakin ingin menghapus revisi?
