Profile 2 Moderation (7.x-1.1) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Field
ka: ველი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Current
ka: მიმდინარე

en: Empty
ka: ცარიელი
