Profile 2 Moderation (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Operations
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: Field
oc: Camp

en: User
oc: Utilizaire

en: Current
oc: Actual

en: Empty
oc: Void

en: Apply
oc: Aplicar
