Profile 2 Moderation (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Field
pl: Pole

en: User
pl: Użytkownik

en: Current
pl: Bieżący

en: Latest
pl: Ostatnio dodane

en: Empty
pl: Pusty

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Current revision
pl: Bieżąca wersja

en: Difference
pl: Różnica
