Profile 2 Moderation (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Operations
pt: Operações

en: Cancel
pt: Cancelar

en: This action cannot be undone.
pt: Esta ação não pode ser desfeita.

en: User
pt: Utilizador

en: Current
pt: Atual

en: Latest
pt: Mais recentes

en: Empty
pt: Vazio

en: Apply
pt: Aplicar

en: Delete revision
pt: Eliminar revisão

en: Current revision
pt: Revisão atual

en: Are you sure you want to delete the revision?
pt: Tem a certeza que quer eliminar a revisão?
