Profile 2 Moderation (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Operations
ru: Операции

en: Cancel
ru: Отмена

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: Field
ru: Поле

en: User
ru: Пользователь

en: Current
ru: Текущий

en: Latest
ru: Последнее

en: Empty
ru: Пусто

en: Apply
ru: Применить

en: Delete revision
ru: Удалить редакцию

en: Current revision
ru: Текущая редакция

en: Are you sure you want to delete the revision?
ru: Удалить редакцию?
