Profile 2 Moderation (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Cancel
sv: Avbryt

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Field
sv: Fält

en: User
sv: Användare

en: Current
sv: Nuvarande

en: Latest
sv: Senaste

en: Empty
sv: Töm

en: Apply
sv: Applicera

en: Current revision
sv: Nuvarande version

en: Are you sure you want to delete the revision?
sv: Är du säker på att du vill ta bort versionen?

en: Difference
sv: Skillnad
