Profile 2 Moderation (7.x-1.1) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Cancel
ta: விலகு

en: This action cannot be undone.
ta: இச்செயல் மீளத் திருத்தப்பட முடியாதது.

en: Field
ta: புலம்

en: User
ta: பயனர்

en: Current
ta: தற்சமய

en: Empty
ta: காலி

en: Apply
ta: விண்ணப்பி
