Profile 2 Moderation (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Operations
uk: Операції

en: Cancel
uk: Скасувати

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Field
uk: Поле

en: User
uk: Користувач

en: Current
uk: Поточна

en: Latest
uk: Останнє

en: Empty
uk: Порожньо

en: Apply
uk: Застосувати

en: Delete revision
uk: Видалити редакцію

en: Current revision
uk: Поточна редакція

en: Are you sure you want to delete the revision?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити редакцію?

en: Difference
uk: Різниця
