Profile 2 Moderation (7.x-1.1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Cancel
az: Ləğv et

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Field
az: Sahə

en: User
az: İstifadəçi

en: Current
az: Hazırkı
