Profile 2 Moderation (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Operations
be: Аперацыі

en: Cancel
be: Адмяніць

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Field
be: Поле

en: User
be: Карыстальнік

en: Current
be: Бягучы

en: Empty
be: Пусты

en: Apply
be: Ужыць
