Profile 2 Moderation (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Current
bo: མིག་སྔར

en: Empty
bo: སྟོང་པ

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།
