Profile 2 Moderation (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Operations
ca: Operacions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Field
ca: Camp

en: User
ca: Usuari

en: Current
ca: Actual

en: Latest
ca: Novetats

en: Empty
ca: Buit

en: Apply
ca: Aplica

en: Current revision
ca: Revisió actual
