Profile 2 Moderation (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: Field
da: Felt

en: User
da: Bruger

en: Current
da: Aktuelle

en: Latest
da: Seneste

en: Empty
da: Tom

en: Apply
da: Udfør

en: Current revision
da: Nuværende version
