Profile 2 Moderation (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: Operations
es: Operaciones

en: Cancel
es: Cancelar

en: This action cannot be undone.
es: Esta acción no se puede deshacer.

en: Field
es: Campo

en: User
es: Usuario

en: Current
es: Actual

en: Latest
es: Más reciente

en: Empty
es: Vacío

en: Apply
es: Aplicar

en: Delete revision
es: Borrar revisión

en: Current revision
es: Revisión actual

en: Are you sure you want to delete the revision?
es: ¿Está seguro de que quiere eliminar la revisión?
