Profile 2 Moderation (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Operations
it: Operazioni

en: Cancel
it: Annulla

en: This action cannot be undone.
it: L'operazione non è reversibile.

en: Field
it: Campo

en: User
it: Utente

en: Current
it: Corrente

en: Latest
it: Ultimo

en: Empty
it: Vuoto

en: Apply
it: Applica

en: Current revision
it: Revisione attuale
