Profile2 Registration Path (7.x-1.10) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Weight
fi: Paino

en: Settings
fi: Asetukset

en: Log in
fi: Kirjaudu sisään

en: Request new password
fi: Pyydä uutta salasanaa

en: Create new account
fi: Luo uusi käyttäjätili

en: Tabs
fi: Välilehdet

en: fieldset
fi: kenttäryhmä

en: URL path
fi: osoitepolku
