Profile2 Registration Path (7.x-1.10) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Log in
hy: Մուտք գործել

en: Request new password
hy: Ստանալ նոր գաղտնաբառ

en: Create new account
hy: Ստեղծել նոր հաշիվ
