Profile2 Registration Path (7.x-1.10) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Weight
ru: Вес

en: Settings
ru: Настройки

en: Log in
ru: Войти

en: Request new password
ru: Забыли пароль?

en: Create new account
ru: Регистрация

en: Tabs
ru: Вкладки

en: fieldset
ru: набор полей

en: URL path
ru: Путь URL
