Profile2 Registration Path (7.x-1.10) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Weight
sk: Váha

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Log in
sk: Prihlásenie

en: Request new password
sk: Požiadať nové heslo

en: Create new account
sk: Vytvoriť nový účet

en: Tabs
sk: Záložky

en: fieldset
sk: skupina polí

en: URL path
sk: URL cesta
