Profile2 Registration Path (7.x-1.10) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Weight
sl: Teža

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Log in
sl: Prijava

en: Request new password
sl: Zahtevaj novo geslo

en: Create new account
sl: Ustvari nov račun
