Profile2 Registration Path (7.x-1.11) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Weight
ast: Pesu

en: Settings
ast: Preferencies

en: Log in
ast: Entrar

en: Request new password
ast: Pedir una clave nueva

en: Create new account
ast: Facer una cuenta nueva
