Profile2 Registration Path (7.x-1.11) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Weight
bs: Težina

en: Settings
bs: Postavke

en: Log in
bs: Prijavi se

en: Create new account
bs: Kreiraj novi nalog

en: Tabs
bs: Tabovi
