Profile2 Registration Path (7.x-1.11) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Weight
fa: وزن

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Log in
fa: ورود

en: Request new password
fa: درخواست گذرواژه جدید

en: Create new account
fa: ایجاد حساب جدید

en: URL path
fa: مسیر نشانی
