Profile2 Registration Path (7.x-1.11) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Weight
he: משקל

en: Settings
he: הגדרות

en: Log in
he: כניסה

en: Request new password
he: חידוש סיסמה

en: Create new account
he: הצטרפות

en: Tabs
he: לשוניות
