Profile2 Registration Path (7.x-1.11) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Weight
ne: वजन

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Log in
ne: लग-ईन गर्नुहोस

en: Request new password
ne: नयाँ पासवर्डको अनुरोध

en: Create new account
ne: नयाँ खाता बनाउनुहोस्।

en: Tabs
ne: ट्याबहरू
