Profile2 Registration Path (7.x-1.11) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Log in
tr: Giriş yapın

en: Request new password
tr: Yeni parola iste

en: Create new account
tr: Yeni hesap oluştur

en: Tabs
tr: Sekmeler

en: fieldset
tr: alan kümesi

en: URL path
tr: URL yolu
