Profile2 Registration Path (7.x-1.12) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Weight
eu: Pisua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Log in
eu: Sartu

en: Request new password
eu: Eskatu pasahitz berria

en: Create new account
eu: Sortu kontu berria

en: Tabs
eu: Fitxak
