Profile2 Registration Path (7.x-1.12) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Weight
hr: Težina

en: Settings
hr: Postavke

en: Log in
hr: Prijava

en: Request new password
hr: Zatraži novu lozinku

en: Create new account
hr: Stvori novi račun

en: URL path
hr: URL putanja
