Profile2 Registration Path (7.x-1.12) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Weight
my: အစဉ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Log in
my: ၀င်ရန်

en: Request new password
my: စကားဝှက်အသစ်တောင်းရန်

en: Create new account
my: Account အသစ်ပြုလုပ်ရန်
