Profile2 Registration Path (7.x-1.12) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Weight
pl: Waga

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Log in
pl: Zaloguj

en: Request new password
pl: Prześlij nowe hasło

en: Create new account
pl: Utwórz nowe konto

en: Tabs
pl: Zakładki

en: fieldset
pl: grupa pól

en: URL path
pl: Ścieżka URL
